31 Ocak 2011

DESA İNDİRİMSıra dışı tasarımları ve kaçırılmayacak indirim fırsatı ile bu sezon isteyen herkes bir DESA ayakkabı sahibi olabilecek. Her yaştan ve tarzdan insanı etkileyen DESA ayakkabılar, kampanya dahilinde “Anında Etiketin Yarısı” fırsatı ile sunuluyor.
İndirim kampanyası kapsamında, deri konfeksiyon meraklıları da unutulmuyor. Deri ceket, deri elbise, deri pantolon gibi deri konfeksiyon ürünlerinde ve tüm giysilerde de “Anında Etiketin Yarısı” indirimi uygulanıyor.
Bu büyük DESA indiriminde, birbirinden çekici ve kullanışlı DESA çantalar da %50’ye varan indirimlerle satışa sunuluyor.

Online Alışverişte DESA farkı
DESA mağazalarına uğramaya vakti olmayanlar, sanal mağaza aracılığıyla DESA şıklığına ulaşabiliyor. DESA’nın tüm ürün gruplarının satışa sunulduğu www.desa.com.tr adresinde birbirinden şık DESA koleksiyonlarını, mağazaya gitmeye gerek kalmadan ayağınıza kadar getirtebilirsiniz. Üstelik 100TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo, tek ödemede %5, havale ile ödemede %7 ekstra indirim gibi özel ek fırsatlardan da yararlanabilirsiniz

                                                        CADDE MODA

3 yorum:

LEYLA dedi ki...

gerçekten de müthiş indirim var desada..

simon dedi ki...

Evet canım yukarıdaki botada bayıldımm

P.S dedi ki...

tüylü botu alıcaktım gri rengini ama son anda vazgeçtim:(